Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia? Lubisz poznawać nowych ludzi?

TECHNIK
w Zakładzie Eksploatacji Sieci

Miejsce pracy: Wrocław, NA GROBLI

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa sprzętu do inspekcji TV,
  • wizualna ocena stanu kanalizacji pod względem uszkodzeń i innych nieprawidłowości (awarie, odbiory sieci),
  • montaż głowicy tv w kanalizacji,
  • archiwizowanie danych w systemach informatycznych,
  • praca w terenie (ok.75% czasu) oraz w biurze (ok.25%); w terenie istnieje potrzeba pracy na wysokości oraz przenoszenia ciężkich urządzeń i podnoszenia ciężkich włazów.

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany kierunek: inżynieria środowiska),
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym MS Office,
  • umiejętności diagnostyczne i analityczne,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B; mile widziana również kat. C.

TO OFERUJEMY

  • stabilne i uczciwe warunki pracy,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • karta Multisport,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • lokalizacja pracy w centrum miasta, parking dla pracowników.

Praca jest w systemie jednozmianowym.

Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Zaktualizuj swoje dane kontaktowe
Uzupełnij formularz