Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o komfort życia mieszkańców Wrocławia.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia? Lubisz poznawać nowych ludzi?

Specjalista inżynier - Technolog
w Zakładzie Oczyszczania Ścieków

Miejsce pracy: ul. Janowska 47, Wrocław

TWÓJ ZAKRES ZADAŃ

  • nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych oczyszczania ścieków – zapewnienie ich ciągłości, jednocześnie czuwanie nad przestrzeganiem przepisów prawa ochrony środowiska oraz innych z zakresu prawa wodnego i gospodarki odpadami oraz działaniem zgodnie z wymogami pozwolenia wodno-prawnego,
  • zapewnienie właściwych parametrów technologicznych oraz kontrola obiektów, urządzeń i instalacji technologicznych,
  • uczestniczenie w odbiorach urządzeń, instalacji i obiektów,
  • planowanie zadań eksploatacyjnych/remontowych/inwestycyjnych,
  • zmiany zadanych dawek środków chemicznych w oparciu o wyniki skuteczności procesu, włączanie/wyłączanie instalacji/obiektów technologicznych zależnie od potrzeb technologicznych,
  • uzgadnianie i planowanie włączeń/wyłączeń obiektów, instalacji, procesów do działań eksploatacyjnych, remontowych i inwestycyjnych,
  • nadzór i kontrola nad wynikami badań wykonywanych w laboratorium,
  • uzgadnianie i opiniowanie różnych dokumentów, w tym koncepcji i projektów w obszarze technologii, ekspertyz lub opracowań,
  • współpraca z organami administracji publicznej w zakresie pracy oczyszczalni ścieków,
  • współpraca w zespole technologów oczyszczania ścieków.

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne: preferowana inżynieria środowiska – technologia wody i ścieków, sanitarna lub pokrewna,
  • doświadczenie zawodowe w kierowaniu procesem biologicznego oczyszczania ścieków,
  • doświadczenie w realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych oraz eksploatacji urządzeń oczyszczalni ścieków,
  • wiedza z zakresu norm i regulacji prawnych związanych z procesem oczyszczania ścieków, prawa ochrony środowiska, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych oraz gospodarki odpadowej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i samodzielność,
  • umiejętność obsługi komputera (bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz systemu wizualizacji procesów technologicznych – SCADA/PCS7),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – B2,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą,
  • mile widziane uprawnienia SEP gr. E1, E2, E3, D1, D2, D3.

TO OFERUJEMY

  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku, możliwość elastycznego rozpoczynania pracy między 7:00 a 8:00,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywania nowych uprawnień,
  • dofinansowanie m.in. do nauki języków obcych i studiów podyplomowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, karta Multisport, sekcje sportowe,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • parking dla pracowników.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Formularz aktualizacji danych dla klientów MPWiK
Uzupełnij formularz