Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe umiejętności?
Chętnie dzielisz się doświadczeniem?

MONTER SIECI WODOCIAGOWO-KANALIZACYJNEJ
w Zakładzie Eksploatacji Sieci

Miejsce pracy: Wrocław, Na Grobli 19

Twój zakres obowiązków

  • praca przy usuwaniu awarii wodociągowo-kanalizacyjnych na terenie miasta Wrocławia,
  • obsługa urządzeń pomocniczych – pomp, agregatów, przecinarek spalinowych itp.,
  • obsługa map, rejestrowanie i raportowanie czasu pracy z użyciem urządzeń mobilnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe: kierowca, monter, hydraulik,
  • prawo jazdy kat. C,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • umiejętność współpracy w dużym zespole,
  • dyspozycyjność,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Praca w systemie dwuzmianowym po 8 godzin (druga zmiana co 6 tygodni).

To oferujemy

  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • praca w nowoczesnej i nastawionej na innowacyjność firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in.  dopłaty do wypoczynku,
  • karta Multisport,
  • dofinansowanie do posiłków.

 Osoby zainteresowane podjęciem nowych  wyzwań prosimy o przesłanie CV.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Zaktualizuj swoje dane kontaktowe
Uzupełnij formularz