Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji we Wrocławiu liczy blisko 150 lat.
Wrocławskie wodociągi są przykładem harmonijnego połączenia wiekowej tradycji z dynamicznym rozwojem opartym o innowacje i wdrażanie nowych technologii.
Spółka od lat dba o środowisko naturalne i angażuje się społecznie.
Realizacja tych zadań nie byłaby możliwa bez aktywnego zaangażowania pracowników, którzy je inicjują.

Dobrze czujesz się wśród ludzi? Potrafisz z pasją przekazywać wiedzę?

PRZEWODNIK w Centrum Edukacji Ekologicznej HYDROPOLIS

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Na Grobli

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa klienta indywidualnego oraz oprowadzanie grup zorganizowanych po wystawie Hydropolis;
  • informowanie i aktywne wspieranie zwiedzających w interakcji z wystawą,
  • dostrzeganie potrzeb zwiedzających i reagowanie zgodnie ze standardami Hydropolis,
  • realizowanie wyznaczonych celów i zadań wynikających z harmonogramów,
  • obsługa urządzeń multimedialnych,
  • bieżący nadzór nad ekspozycją,
  • prowadzenie warsztatów oraz zajęć projektowych w ramach oferty edukacyjnej,
  • tworzenie scenariuszy zajęć edukacyjnych,
  • organizacja oraz udział w wydarzeniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego;
  • znajomości języka obcego;
  • wysokiej kultury osobistej, zaangażowania i inicjatywy;
  • zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • gotowości do pracy zmianowej;
  • motywacji do pracy i chęci zdobywania nowych doświadczeń;
  • znajomości systemów Windows i pakietu MS Office.

A co w zamian?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca na cały etat w systemie równoważnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w znanej i renomowanej firmie,
  • możliwości rozwoju i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • możliwość dostępu do wybranych obiektów sportowych na terenie Polski,
  • bogaty pakiet socjalny.

Informujemy, że praca świadczona jest w systemie zmianowym, 7 dni w tygodniu.

Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie aplikacji poprzez załączenie CV.

WAŻNE! Poniżej należy zaznaczyć klauzulę oraz w CV również konieczne jest zamieszczenie klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest MPWiK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 19, moich danych osobowych w celach niezbędnych do aktualnej i przyszłych rekrutacji. Mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed datą jej wycofania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zamknij

UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zamknij

Zgadzasz się?

Tak Nie