Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia? Lubisz poznawać nowych ludzi?

MISTRZ
w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wrocław, Janówek

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za eksploatację i utrzymanie ruchu urządzeń i instalacji energetycznych, w szczególności cieplnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, urządzeń wytwórczych kotłów o łącznej mocy 15 MW, agregatów prądotwórczych o łącznej mocy 2 MW, urządzeń i instalacji przesyłowych gazu GZ-50 i biogazu, w tym za termiczne przetwarzanie (suszarni) osadów ściekowych,
  • kierowanie brygadami monterów-konserwatorów – planowanie i koordynacja prac w ramach eksploatacji i utrzymania ruchu urządzeń i instalacji w ruchu 24/7.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, najchętniej mechaniczno-energetyczne lub energetyczne w zakresie ciepłownictwa,
  • doświadczenie w eksploatacji i utrzymaniu ruchu urządzeń i instalacji energetycznych, w szczególności cieplnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, urządzeń wytwórczych kotłów, agregatów prądotwórczych, urządzeń i instalacji przesyłowych gazu,
  • umiejętność zarządzania remontami urządzeń i instalacji energetycznych, wentylacji oraz klimatyzacji,
  • uprawnienia SEP D+E gr. 1,2,3,
  • dobra znajomość MS Offica, SCADA oraz ERP,
  • doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem ludzi,
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
  • chęć do nabywania nowej wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • nastawienie na twórcze rozwiązywanie problemów,
  • wysoka samodyscyplina, odpowiedzialność i terminowość,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i nastawionej na innowacyjność firmie;
  • stabilne i uczciwe warunki pracy;
  • możliwości zdobywania nowych uprawnień i podnoszenia kwalifikacji;
  • bezpieczne środowisko pracy w oparciu o nowoczesne narzędzia i wysokie standardy bhp;
  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport;
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych – m.in. dopłaty do wypoczynku;
  • ciepłe, dofinansowywane posiłki.

Informujemy, że praca jest w systemie jednozmianowym.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Zaktualizuj swoje dane kontaktowe
Uzupełnij formularz