Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia? Lubisz poznawać nowych ludzi?

MASZYNISTA STACJI POMP WODOCIĄGOWYCH

Miejsce pracy: Mokry Dwór - Tereny wodonośne

Jakie będą Twoje zadania?

Na stanowisku będziesz odpowiedzialna/y m.in. za obsługę zgodnie z instrukcjami i wymogami technicznymi podległych maszyn, urządzeń i instalacji oraz środków transportu pionowego i poziomego, konserwację obiektów, urządzeń, maszyn i instalacji wchodzącej w skład systemu ujmowania wody, a także za kontrolę procesów technologicznych związanych z ujmowaniem wody surowej. Do Twoich zadań będzie również należeć przeprowadzanie bieżących przeglądów obiektów, a także wykonywanie drobnych prac remontowych i konserwacyjnych na obiektach.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia minimum zawodowego mechanicznego lub elektrycznego,
  • umiejętności obsługi urządzeń i instalacji,
  • prawa jazdy kat. B,
  • uczciwości, rzetelności i samodzielności.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień energetycznych grupa E1 i E2, uprawnień na obsługę suwnic, prawa jazdy kat. T, B+E.

A co w zamian?

  • stabilne i uczciwe warunki pracy,
  • możliwość zdobywania nowych uprawnień,
  • szeroki wachlarz opieki medycznej, z dostępem do specjalistów,
  • możliwość dostępu do wielu obiektów sportowych na terenie Polski,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport – dostęp do obiektów sportowych w całej Polsce),
  • nowoczesne narzędzia i dobre warunki pracy.

Informujemy, że praca  jest w systemie dwuzmianowym od niedzieli do czwartku oraz trzyzmianowym w piątki, soboty oraz dni poprzedzające inny dzień wolny (np. święto).

Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie aplikacji –  wypełnienie formularza oraz załączenie  cv i listu motywacyjnego.

WAŻNEProsimy o dołączenie klauzuli o treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest MPWiK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 19, moich danych osobowych w celach niezbędnych do aktualnej i przyszłych rekrutacji. Mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed datą jej wycofania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Masz dodatkowe pytania? Napisz na adres: praca@mpwik.wroc.pl - skontaktujemy się z Tobą.

Zamknij

UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zamknij

Zgadzasz się?

Tak Nie
Telefon ikona Koperta ikona Email ikona
Zaktualizuj swoje dane kontaktowe
Uzupełnij formularz