Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Jesteś lubisz współpracę?
Chcesz rozszerzać uprawnienia zawodowe?

ELEKTROMONTER
w Dziale Utrzymania Ruchu
(Na Grobli)

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania?

  • praca w brygadach elektromonterów i pogotowania energetycznego;
  • wykonywanie prac montażowych i napraw instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • usuwanie awarii urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • wykonywanie prac przełączeniowych w obiektach stacji transformatorowych i rozdzielni elektroenergetycznych;
  • obsługa dystrybucyjnej sieci elektroenergetycznej o napięciu zmianowym 0,4kV, 0,69kV, 15kV, 20kV;
  • prowadzenie pojazdów służbowych;

Harmonogram  pracy 24/7 obejmujący soboty, niedziele, święta, w systemie 3 zmian po 8h.

Co oferujemy?

  • stabilne i uczciwe warunki pracy oparte o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych kwalifikacji i uprawnień;
  • opiekę medyczną z szerokim dostępem do specjalistów;
  • bogaty fundusz świadczeń socjalnych dla pracowników i ich dzieci;
  • kartę Multisport i możliwość ubezpieczenia grupowego;
  • wysokie dofinansowanie do posiłków;
  • atrakcyjny program emerytalny finansowany przez pracodawcę;
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • lokalizację w centrum miasta.

Czekamy na Twoje CV, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne (elektryczne, elektrotechniczne, elektromechaniczne);
  • uprawnienia SEP gr.1, gr.2, gr.3 w zakresie eksploatacji (mile widziany dozór);
  • umiejętność obsługi urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) oraz znajomość pakietu Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie CV w terminie do 2021/05/31 roku.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Zaktualizuj swoje dane kontaktowe
Uzupełnij formularz